Vajzat kerkojne djem per lidhje serioze. Vajzat kërkojnë djem / 3 femra shqiptare duan shoqëri...

Djemte kerkojne djem

Vajzat kerkojne djem per lidhje serioze

Jam në kërkim të një personi për një lidhje serioze mosha 55 deri 57 vjec personi të jetë i sinqertë jo mashtrus. Kërkoj të njihem me një zotëri nga Tirana që jeton i vetmuar. Përshëndetje jam një zonjë nga Tirana dhe dëshiroj të njoh një zotëri serioz dhe për qëllime serioze. Jam 61 vjec dhe më ka vdekur burri. Të jetë pa vese deri moshen 38 vjeç nga Tirana, Juglindja, kurrësesi nga Veriu, dore e bardhe, qytetar dhe i pergjegjshem per familje e shoqeri vetem per te krijuar familje perjetë. I have some time later this week and early next, so please let me know when, and the best number I can reach you on.

Next

Vajzat kërkojnë djem..!

Vajzat kerkojne djem per lidhje serioze

Larg mashtruesit, të divorcuarit, aventurierët. Nese ndonje vajzat ndjen vetn brenda ktij mesazhi. Kush e gjen veten në këtë mesazh të më kontaktojë në numrin 0696474314. Presentation style If you are interested please let me know, and if none of them speak to your imagination I do many other styles as well, so please do reach out to me personally. Jam tip serioz,me pelqejne udhetimet,sporti dhe noti. Ose kush është i interesuar për lidhje serioze deri në 50 vjec un jam beqare 42 vjeçe kujt i intereson te marrë te numri im që e gjeni në redaksi.

Next

Djemte kerkojne djem

Vajzat kerkojne djem per lidhje serioze

Do të dëshiroja, të lidhesha me një vajzë të thjeshtë dhe të vuajtur, maksimumi 35 vjeçe, vetëm për qëllime serioze martesore. Jam nje zonje nga Fieri 45 vjece. I interesuari të lërë numër telefoni në gazetë për njohje të mëtejshme. Kontakti im është: Faleminderit Përshëndetje Intervista, unë që po ju shkruaj jam një zonjë rreth 42 vjeçe e divorcuar për shkak të xhelozisë tepër të lartë që kishte ai dhe mbi të gjitha nuk mund të bëj fëmijë me të për arsye se i dolën analizat shumë keq dhe kërkoj një person të moshës 43-50 vjeç vetëm për qëllime serioze e për të krijuar familje. Jam 61 vjeçe që më ka vdekur burri. Jam një zonjë nga Vlora 48 vjeçe banoj ne Tirane, jam e divorcuar me paraqitje dhe trup te mire. Kam mbaruar studimet master dhe i punësuar në profilin.

Next

bsd.acc.chula.ac.th

Vajzat kerkojne djem per lidhje serioze

Jam një vajzë 58 vjeçe, as e fejuar as e martuar, për arsye familje, Jam me origjinë nga fshatrat e Durrësit, banoj në Fushë-Krujë, me arsim profesional, e punësuar dhe me moral shumë të lartë. Personi që i intereson sms ime mund të lërë numrin e telefonit në gazet. Doja të bëja një njoftim për ndonjë njohje me ndonjë mashkull për lidhje serioze me një mashkull të moshësh 46 deri në 50 vjec. Unë jam 42 vjeçe beqare pa martuar. Kush plotëson këto kushte të këtij njoftimi të lërë numër telefoni në gazetë.

Next

Njoftime, vajzat kerkojne djem…

Vajzat kerkojne djem per lidhje serioze

Kush dëshiron të më kontaktojë në adreën e instagramit Ledaa. Per mua ajo vajze, do jete princeshe. Kerkoj njeri me pune dhe intelekt dhe ti marri jetes me te miren e saj. Unë jam një 64 vjecar nga qyteti i Fierit. Jam një zonjë nga Vlora 48 vjeçe, jam e ve dhe kërkoj një zotëri 58-60 vjeç. Po e nis këtë njoftim me shpres se do ketë dhe për mua një njeri të kaloj jetën me të. After you purchase, I only need your website link.

Next

Lidhje,Takime

Vajzat kerkojne djem per lidhje serioze

Kind regards, Taylor Jones Video Magician at WhiteboardVideoService. Faleminderit ata që më kuptojnë ju pres në ëhatssap 0699905146 klm Përshëndetje, si jeni isha interesuar për një lidhje serjoze me një vajzë që të jetë në Tiranë me banim dhe të ketë vetëm qëllime serioze pasi në jetën e përditshme vajzat më kanë zhgënjyer ju mirëpres…. Jam 40 vjeçe e bukur në pamje dhe në shpirt, kërkoj një shok të më ndihmojë në çdo drejtim. Jam një vajzë 20 vjeçe me difekt fizik, kërkoj të njoh një djalë me të njëjtin problem, për lidhje serioze. Përshëndetje jam një zonjë që jetoj prej vitesh në Itali. Ka arsim të mesëm dhe kërkon një djalë me qëllimin e vetëm martesën, jo për aventura.

Next

Vajzat kërkojnë djem / 3 femra shqiptare duan shoqëri...

Vajzat kerkojne djem per lidhje serioze

Jam Nilsa 36 vjeçe beqare, qytetare nga Shkodra, me vlera si në paraqitje dhe në karakter, jam e interesuar vetëm për njohje serioze martesore me një djalë deri 40 vjeç, beqar, qytetar me punë dhe ekonomi të mirë dhe larg veseve të këqija, i paraqitshëm me gjatësi, tip sportiv, pa njeri në ngarkim, një njeri që i përkushtohet familjes dhe të bëjë gjithçka për një grua, pra një njeri serioz dhe vetëm për të krijuar familje të shëndoshë. Të jetë me origjinë nga Durrësi, Tirana, Shkodra ose edhe në Usa, Francë. Vetem ai që i plotëson keto kushte, të lërë numër telefoni në gazetë për komunikim. Nuk jam as e bukur as e shëmtuar, kërkoj vetëm për martesë një djalë të jetë i divorcuar jo më shumë se 40 vjeç, të mos jetë as i bukur, as i shëmtuar të mos ketë fëmijë nga martesa e parë, të mos jetë mashtrues, të jetë dorë e bardhë, të jetë nga Shqipëria e Mesme ose Juglindja, jo nga Jugu. Pershendetje, jam nje burre rreth te 50 dhe 1.

Next